Cynthia. Concerned fangirl, not obsessed. TOM HIDDLESTON. BBC Sherlock. Supernatural. MISHA COLLINS. Hannibal. American Horror Story. Elementary. Agents of Shield. LOTR. Hobbit. LEE PACE.
Background Illustrations provided by: http://edison.rutgers.edu/
danceadicklessjig:

religiousdonut:

cruiserswagger:

attackontartan:

gojikas:

like-we-arethe-stars:

onlylolgifs:

STOLE A KISS PRANK

I’m telling you right here, right now, if you kiss me without my consent I will destroy you. I will hit you so hard in your nether regions that your future children (should you unfortunately reproduce) will feel it.

For real though people don’t do this. This is sick and totally disgusting. Sexual assault isn’t a freakin’ joke or a prank. 

If someone did this to me, their life would be forfeit.

Ugh fuck this bullshit

Yes stop letting straight white boys do whatever the hell they want

SEXUAL ASSAULT IS NOT A FUCKING PRANK

danceadicklessjig:

religiousdonut:

cruiserswagger:

attackontartan:

gojikas:

like-we-arethe-stars:

onlylolgifs:

STOLE A KISS PRANK

I’m telling you right here, right now, if you kiss me without my consent I will destroy you. I will hit you so hard in your nether regions that your future children (should you unfortunately reproduce) will feel it.

For real though people don’t do this. This is sick and totally disgusting. Sexual assault isn’t a freakin’ joke or a prank. 

If someone did this to me, their life would be forfeit.

Ugh fuck this bullshit

Yes stop letting straight white boys do whatever the hell they want

SEXUAL ASSAULT IS NOT A FUCKING PRANK

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!